Ekibimiz fizik, matematik ve hesaplamalı bilimler başta olmak üzere farklı disiplinlerde akademik kariyer sahibi piyasa profesyonellerinden oluşmaktadır. İnsan kaynağımız en önemli sermayemizdir. Kişisel gelişime , farklılığa ve yaratıcılığa kurum kültürümüz içerisinde ayrı bir önem vermekteyiz. Firmamızda Ar-Ge ye dayalı iş modelimiz gereği ekip çalışması ve yatay hiyerarşi modellerini destekleyen yönetim politikaları benimsenmiştir

Buray Savaş ANIL, Founder & CEO (Chief Executive Officer)

Türkiye'de internetin ilk yıllarında IRC tabanlı yazılımlarla internet hayatına başladı, Türkiye'de yaşanan internet alanındaki eksiklikler nedeniyle yurt dışına çıktı. Önce Yunanistan, ardından İtalya ve Londra' da internet alanında çalışmalar yaptı. İnternet, Güvenlik ve Sunucu çalışmaları hakkında bir çok makale yazdı. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve takip edebilmek için önce Amerika'ya sonra Almanya ardından Fransa'ya giderek Finans Sektöründe de çeşitli Uluslararası Bankacılık sistemleri ile ilgilendi. Fransa'da kalarak evlilik kararı aldıktan sonra Önce Geliyoo S.A.R.L sonra Geliyoo Bilişim ve Ardından da Geliyoo Inc. 'yi kurdu. 2010 Yılından bu yana kendi şirketleri bünyesinde çalışıyor ve çeşitli finans dallarında danışmanlık hizmeti veriyor.

Fatih ARSLAN, Co-Founder / R&D Officer

Gazi Üniversitesi, Makina mühendisi olan F. A, akademik kariyerine Texas Tech Üniversitesi (ABD)’inde devam etmiştir. Amerikada eğitimine devam ettiği dönemde Geliyoo’nun ilk oluşumu ve yapılandırılmasında yer almış ve yurtdışı kaynaklarının aktif kullanılmasını sağlamıştır. Geliyoo Inc.'yi kurduktan sonra Türkiye'de Geliyoo Bilişim şirketler grubunun internet ve internet teknolojileri üzerine araştırma-geliştirme faaliyetlerini devam ettirmektedir, İngilizce bilmektedir.

Hakan ATABAŞ Developer & Engineer

Bilişim Güvenliği denildiğinde Arjantin'de Ericson'un Japonya'da Akamai'nin sistemleri konusunda yıllarca çalışma yapan. Bir çok kapalı ve açık devre sistemleri sıfırdan yapılandırma yeteneğine sahip olan ekip arkadaşımızın yapabildikleri bunlarlada sınırlı değil. Hadoop, Hbase, Casandra, NoSql, BigData konusunda her türlü analiz ve detaylandırma konusunda da uzman bir arkadaşımız Geliyoo'nun asıl beyin takımında olan vazgeçilmezimiz olarak nitelendirebiliriz. Mühendislerimiz arasında en kıdemli personelimiz olan Hakan ATABAŞ çalışma disiplini, işine olan aşkı, iş ahlakı ve dirayetli tutumu ile bizimle 2010 yılından bu yana çalışmaktadır. Fransa'dan çalışmalarımıza online olarak destek vermekte ve İngilizce, Fransızca, Yunanca konuşabilmektedir.

### Proje Yoneticisi

Güncelleniyor...

Y. ARSLAN, Reklam Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi’ndeki akademik kariyerini devam ettirmeme kararı alan Y. Arslan Web & Grafik Tasarım alanlarında Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi özel eğitimlerini üstün başarı ile 2008 yılında tamamlamıştır. Reklam, reklam tasarım, açık hava reklamcılığı ve web /grafik dizayn konularında önemli tecrübeye sahip Y. Arslan Freelance olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Halen Geliyoo Bilişim’de Adobe Ürünleri Kullanım Uzmanı ve Reklam Yöneticisi olarak çalışmakta, ingilizce bilmektedir.

F. ARSLAN, Reklam Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi’ndeki akademik kariyerini devam ettirmeme kararı alan F. Arslan Web & Grafik Tasarım alanlarında Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi özel eğitimlerini üstün başarı ile 2008 yılında tamamlamıştır. Reklam, reklam tasarım, açık hava reklamcılığı ve web /grafik dizayn konularında önemli tecrübeye sahip F. Arslan Freelance olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Halen Geliyoo Bilişim’de Adobe Ürünleri Kullanım Uzmanı ve Reklam Yöneticisi olarak çalışmakta, ingilizce bilmektedir.