Ulaştırma Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK),Dış Ticaret Müsteşarlığı e-Ticaret Genel Koordinatörlüğü, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TUBİSAD), Telekomünikasyon ve Enerji Hizmetleri Tüketici Hakları ve Sektörel Araştırmalar Derneği (TEDER), Mobil İletişim Sistemleri ve Araçları İşadamları Derneği (MOBİSAD), Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği (TBGD), Getron Bilişim Hizmetleri, IRM Ajans ve T-ARGE gibi birçok kurum ve kuruluş tarafından, İstanbul Kadir Has Üniversitesinde düzenlenen törenle (16 Aralık 2011 ) eDönüşüm Yarışması ödülleri sahiplerini buldu.

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması'nda Geliyoo Network İnternational'a çifte ödül

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması '2011 bilişim yıldızları' ödül yarışmasında GeliyooArama Motoru halk oylaması ve dalında uzman jüri üyelerinin değerlendirmeleri ileayrı 2 kategoride 'e-iletişimkategorisinde 2.lik , e-innovasyon / e-girişimcilik kategorisinde3.lük ödülüne layık görüldü.


Üçüncü yılına giren Bilişim Yıldızları 2011 e-Dönüşüm Yarışması koordinatörü Serdar Günizi, Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması'nın, İnternet tabanlı dönüşüm projelerinin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği en geniş kapsamlı yarışma olduğuna dikkat çekti.

**Bilişim Yıldzıları Ödül Töreni; 16 Aralık 2011 Tarihinde İstanbul Kadir Has Üniversitesinde , Muhteşem Enstrüman Müzik eşliğinde başladı. Sonra Açılış ve Teşekkür konuşması, Danışma Kurulu ve Jüri Üyeleri Takdimi, Sponsor Plaket Takdimi, Yarışma Ödüllerinin Dağıtımı , Toplu Fotoğraf çekimi ve Kokteyl ile sona erdi.

Ülkemizin en saygın sivil ve resmi kurumlarından T.C. Ulaştırma Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK),Dış Ticaret Müsteşarlığı e-Ticaret Genel Koordinatörlüğü, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TUBİSAD), Telekomünikasyon ve Enerji Hizmetleri Tüketici Hakları ve Sektörel Araştırmalar Derneği (TEDER), Mobil İletişim Sistemleri ve Araçları İşadamları Derneği (MOBİSAD), Türkiye Bilişim Güvenliği Derneği (TBGD), Getron Bilişim Hizmetleri, IRM Ajans ve T-ARGE gibi birçok kurum ve kuruluş tarafından desteklenen bu saygın organizasyonda ödül almayı Geliyoo Bilişim olarak bir gurur vesilesi kabul ediyoruz. Bizleri bu yarışmada destekleyen ve oylarını esirgemeyen halkımıza ve değerli jüri üyelerine''Teşekkürlerimizi Sunuyoruz'' 

**Türkiye Bilişim Derneği tarafından 2009 yılından itibaren her yıl düzenlenen törenlerde 19 farklı kategoride 1,2 ve 3.lük almış projeler ödüllendirildi.

**Organizasyonda, 1. e-engelsiz , e-kadın ,e-medya ,e-eğitim ,e-tr (e-devlet) ,e-iletişim ,e-ticaret ,e-hizmet ,e-innovasyon / e-girişimcilik ,e-mobil ,e-genç , e-çevre (yeni) ,e-blog ,e- sanat / e-dizay ,e-spor ,e-oyun ,e-çocuk ,e-STK ,e-ihracat alanında ilk üç dereceye giren projeler ödüllendirildi.Haberler Geliyoo

YAZAR HAKKINDA

0 Yorum

Yorum yaz